Bianca LM

Spoločnosť BIANCA, s. r. o. so sídlom v Liptovskom Mikuláši je zameraná predovšetkým na výrobu sedacích súpravmasívneho nábytku. Na Slovenskom trhu sa pohybuje viac než 20 rokov. V súčasnosti má podnik 7 vlastných podnikových predajní. Spoločnosť má zamestnaných 34 ľudí.

Firma patrí medzi renomované Slovenské podniky vo výrobe nábytku. Zameriava sa predovšetkým na zákazkovú výrobu sedacích súpravmasívnych nábytkov. Je to síce náročnejšie na výrobu ale takto sa snaží lepšie prispôsobiť zákazníkom. Tým, že je firma flexibilná je často krát vyhľadávaná. Spoločnosť dbá hlavne na maximálnu kvalitu a rýchly servis svojich výrobkov. Tým sa snaží plne prispôsobiť potrebám zákazníka

Hlavným predmetom činnosti firmy je výroba štýlových sedacích súprav, postelí. Vedľajšia činnosť je predaj kovových mechanizmov do sedačiek. Firma vyrába čalúnené sedacie súpravy, ktoré môžu byť v prevedení látka, koža a tiež  rôznych zostavách. Ďalej vyrába masívne postele a doplnky ako sú konferenčné stolíky, taburetky, vankúše, drevené podložky pod notebook, televízne a novinové stolíky.

firma_foto