BIANCA SEDAČKY

Komfortné prístelky pre
Váš hotel

Naši spokojní hoteloví klienti:

PONÚKAME VÁM KVALITU

Prečo si vybrať
naše prístelky Bianca?

Dizajn na mieru

Každá prístelka je navrhnutá podľa vašich konkrétnych požiadaviek, čím zabezpečujeme jedinečný vzhľad a pocit, ktorý dopĺňa estetiku hotela.

Trvácna kvalita

Vyrobené tak, aby odolali vysokému využívaniu v hotelovom prostredí. Naše prístelky sľubujú dlhú životnosť, čím sa znižuje frekvencia výmeny a súvisiace náklady.

Zodpovedný servis

Vyrobené tak, aby odolali vysokému využívaniu v hotelovom prostredí. Naše prístelky sľubujú dlhú životnosť, čím sa znižuje frekvencia výmeny a súvisiace náklady.

Myslíme na funkčnosť

Prístelky šité na mieru možno prispôsobiť konkrétnym rozmerom, vďaka čomu využívajú každý centimeter v hotelovej izbe alebo lobby a áno samozrejme myslíme aj na prístelky vo vašich izbách!

Bez Sedačka

Najvyrábanejšie prístelky pre hotely

5/5

So spoločnosťou Bianca spolupracujeme už dlhé roky, či už v pracovnom segmente ale aj osobnom. Pomohli nám so zariadením troch hotelových zariadení rôznymi typmi sedačiek, prísteliek a podobne. Všetko na mieru s vlastným výberom.
Ďakujeme.

Ing. Michal Galko

Riaditeľ, Demänová Hotel

Prehrať video

MÁTE OTÁZKY?

Najčastejšie otázky

Pri nejasnostiach vám určite pomôžu odpovede na často kladené otázky od našich zákazníkov.

Dodacia doba je štandardne 3 až 8 týždňov, v závislosti od typu prístelky a dostupnosti poťahového materiálu


Áno samozrejme, pri väčšom odbere Vám vieme poskytnúť množstevnú zľavu do výšky 20 %.


V prípade akéhokoľvek problému s našim produktom Vám vyšleme nášho technika do 3 pracovných dní. ktorý sa pokúsi odstrániť chybu na mieste. Pokiaľ by to bolo niečo vážnejšie, stiahla by sa prístelka do výroby, kde by sa chyba odstránila a následne by sa sme Vám to doviezli opravené.


Áno! A to viac než 1000 poťahových materiálov s originálnou štruktúrou, extrémnou pevnosťou a jednoduchou údržbou, vďaka čomu zaručíme maximálny komfort Vašej prístelky.

Naše prístelky vyrábame z poctivých materiálov. To znamená, že nosnú časť sedačky tvorí preglejka, poprípade masívny bukový rám. Vďaka čomu je minimálne riziko prelomenia prístelky. Ľahko čistiteľné poťahové látky Vám zase zabezpečia, že v prípade akýchkoľvek škvŕn, ktoré Vám zanechá Váš zákazník, či už od kávy, čaju a podobne, umyjete jednoducho čistou vodou.

Zobraziť viac